Euro Invest © 2017, Všetky práva vyhradené. Designed by webgaleria.sk

NADSTAVBA BYTOVÉHO DOMU

IVANKA PRI DUNAJI

V roku 2006 sme realizovali náš prvý projekt - nadstavbu štyroch bytových domov v Ivanke pri Dunaji, ktorý sme ukončili v roku 2008. Štyri nadstavby poskytli až 26 dvojizbových a trojizbových bytových jednotiek.

Ako lokalitu sme zvolili bratislavskú satelitnú obec Ivanka pri Dunaji, ktorá umožňuje rýchly prístup do hlavného mesta. Cesta medzi touto lokalitou a centrom Bratislavy zaberie pri plynulej premávke iba 14 minút. Medzi ďalšie výhody patrí dobrá občianska vybavenosť. V okolí realizovanej výstavby sa nachádza základná škola, potraviny, zmrzlináreň alebo pizzéria. Nájdete tu aj cyklotrasu alebo železničnú zástávku s prepojením na Bratislavu.

Lokalita

Ivanka pri Dunaji

Čas výstavby

2006-2008

Kategória

Nadstavby

  • Všetko
  • Exteriér
  • Výstavba
  • Pôdorysy

Lokalita Ivanka pri Dunaji je pokojným miestom s dobrou občianskou vybavenosťou a množstvom voľno-časových aktivít. V obci sa nachádzajú obchody, reštaurácie, kaviarne, materská, základná aj stredná odborná škola. Táto lokalita má veľký potenciál aj vďaka svojej polohe voči hlavnému mestu. Od centra Bratislavy je vzdialená iba 17 kilometrov.

V nadstavbách štyroch bytových domov v Ivanke pri Dunaji sme zrealizovali až 26 dvojizbových a trojizbových bytov.

Byty v Ivanke pri Dunaji sa tak, ako ostatné projekty realizované spoločnosťou EUROID, neposkytovali ako holobyty. Odovzdávané boli s kompletne zariadenou kúpeľňou od podlahy cez obklady až po kúpeľňovú sanitu. Ku štandardu bytu patrili aj podlahy, podlahové lišty, dvere a zárubne.

DUBOVÁ ALEJ

NOVÁ PONUKA BÝVANIA V BYTOVÝCH KOMPLEXOCH V IVANKE PRI DUNAJI
Viac