Euro Invest © 2017, Všetky práva vyhradené. Designed by webgaleria.sk

VILLA DOMY MOTÝLIK

MOST PRI BRATISLAVE

V roku 2010 sme zahájili realizáciu deviatich rodinných domov v obci Most pri Bratislave, vzdialenej iba 4km od okrajovej časti hlavného mesta. Ku každému z nich prináleží súkromné parkovacie státie priamo pred domom a súkromná príjazdová cesta, spoločná pre všetkých deväť stavieb.

V jednotlivých villa domoch sa nachádzajú dva trojizbové a jeden štvorizbový byt. Každý z nich je zariadený štandardným vybavením s podlahami, soklovými a prechodovými lištami, interiérovými dverami a kompletne zariadenou kúpeľňou.

Lokalita

Most pri Bratislave

Čas výstavby

2010-2015

Kategória

Villa domy

  • Všetko
  • Exteriér
  • Interiér
  • Pôdorysy
  • Okolie
  • Vizualizácie

Projekt Villa domy Motýlik je situovaný do bratislavskej satelitnej obce Most pri Bratislave, vzdialenej iba 4 kilometre od okrajovej časti hlavného mesta. Je ideálnym riešením pre ľudí, ktorí chcú skĺbiť životný štandard vo veľkomeste a pokoj vidieka. Priamo v obci nájdete reštauráciu či obchod. Nachádza sa tu aj materská a základná škola alebo detská, praktická a stomatologická ambulancia.

Súčasťou projektu Villa domy Motýlik je 9 stavieb. Na prízemí každého vila domu sa nachádzajú dva trojizbové byty s celkovou plochou 82 m2. Na druhom poschodí je štvorizbový mezonetový byt s vlastným schodiskom a súkromným vstupom, ktorého úžitková plocha je 114 m2. Súčasťou projektu je aj súkromná príjazdová cesta, zdieľaná iba vlastníkmi deviatich domov a parkovisko, nachádzajúce sa pred každým objektom.

Byty v deviatich vila domoch sa odovzdávajú v prevedení Štandard. V každom z nich sa nachádza plávajúca podlaha so soklovými a prechodovými lištami, dvere a zárubne. Kúpeľňa je doplnená o kúpeľňové obklady a kompletne zariadenú sanitu. Súčasťou kuchýň je kuchynská linka nadštandardnej kvality.

DUBOVÁ ALEJ

NOVÁ PONUKA BÝVANIA V BYTOVÝCH KOMPLEXOCH V IVANKE PRI DUNAJI
Viac